Kategorie
Uncategorized

Uzupełnij swoją garderobę

            Klasyczna biała koszula , w parze z podstawowym białym t-shirtem są fundamentami damskiej szafy. Panie na całym świecie nie wyobrażają sobie codziennych stylizacji bez nich. Dzięki wysokogatunkowym tkaninom służą przez lata i sprawdzą się w niejednej stylizacji. Korzyści, które oferują są niezwykle wszechstronne i sprawdzą się w różnych sytuacjach. Dokonajmy szybkiego przeglądu znaków rozpoznawczych damskiego stylu business oraz casual.

            Pierwotnie koszula damska była noszona pod sukniami jako warstwa bieliźniana. Wiele lat przyszło czekać paniom na używanie jej jako widocznej warstwy. Ważną rolę w modzie damskiej odegrały ruchy emancypacyjne. Panie musiały przejąć niektóre z męskich ról. Podejmując pracę, zaczęły nosić także męskie uniformy. Z uwagi na oszczędność przeobrażały je dostosowując do swoich potrzeb. Ówczesnym manifestem kobiet były męskie koszule i spodnie. Stały się symbolem feminizmu oraz rewolucji modowej. To także czas, w którym panie mogły uwolnić się nie tylko od obcisłych gorsetów i długich spódnic, ale także od dyskryminujących konwenansów i norm społecznych. Pierwsze kolorowe fotografie udowadniają ile ważnych zmian zaszło w modzie damskiej, w której zacierały się sztywne granice.

            Analizując bieżące trendy można uznać, że zmieniło się naprawdę wiele. Dzięki temu każda kobieta może śmiało wyrażać swoją osobowość oraz poglądy przez modę. Damskie ubiory pozwalają na stworzenie wygodnych propozycji, które sprawdzą się w każdych okolicznościach. Jednym z podstawowych elementów ubioru oficjalnego jest właśnie klasyczna biała koszula. W szczupłym kroju jest wyrazem czystej elegancji. Jeden egzemplarz w kobiecej szafie daje niezliczone możliwości. Koszula z wysokiej jakości bawełny sprawdzi się jako baza dla klasycznej garsonki biurowej. Połączona z bardziej fantazyjną spódnicą midi będzie duetem idealnym. Przeciwnie do panów, kobiety mogą pozwolić sobie na bardziej oryginalne i fantazyjne kroje. Warto postawić na podkreślające talię baskinki czy wytworne żaboty. Dzisiejsze odmiany klasyki to także  minimalistyczne modele oversize. Mając to na uwadze, nie trudno zauważyć więc uniwersalność białej damskiej koszuli.

            Panie, które wciąż poszukują swoich idealnych białych koszul zapraszamy do skorzystania z cieszących się uznaniem propozycji marki Lavard. Wśród bestsellerów marki znaleźć można zarówno te bardziej formalne jak i fantazyjne modele, które dzięki najwyższej jakości tkanin posłużą przez długie lata. To one dadzą początek stylizacjom, które zachwycą najbardziej wymagające gusta. Zapraszamy do zainspirowania się projektami marki Lavard oraz uzupełnienia swojej garderoby na wiosnę.